Шедевры кулинарии

Готовьте с нами, готовьте с любовью

Найбільш популярні лекції всіх часів на конференції TED. самовдосконалення@Rozvyvaj_Sebe.

21.05.2016 в 23:26

Ці надихаючі, приголомшливі, дотепні і відверті виступи з унікальними ідеями увійшли в топ найбільш популярних лекцій на конференції TED.

Кен Робінсон: Як школи пригнічують творчість.

Сер Кен Робінсон виступив з цікавою і хвилюючою лекцією, в якій запропонував створювати освітні системи, націлені на розвиток, а не придушення творчих здібностей.

Емі Кадді: Мова тіла формує вашу особистість.

Найбільш популярні лекції всіх часів на конференції TED. самовдосконалення@Rozvyvaj_Sebe.
Змініть поставу і ви зміните своє життя. Емі Кадді пояснює, як, усвідомлено прийнявши сильну позу, можна зменшити стрес і надати собі почуття впевненості.

Найбільш популярні лекції всіх часів на конференції TED. самовдосконалення@Rozvyvaj_Sebe. 01
Прийняти позу сильної людини - це така дрібниця, але вона може зіграти вирішальну роль, коли ви знаходитесь в стресовій ситуації, наприклад, на співбесіді або ведете переговори.

Найбільш популярні лекції всіх часів на конференції TED. самовдосконалення@Rozvyvaj_Sebe. 02
Саймон Сінеко: Як видатні лідери надихають діяти.

Найбільш популярні лекції всіх часів на конференції TED. самовдосконалення@Rozvyvaj_Sebe. 03
Як ви поясните той факт, що речі не складаються, як ми задумали? А ще краще, як ви поясните той факт, що інші можуть досягти речей, які нехтують існуючими припущеннями? Наприклад, чому компанія Apple настільки інноваційна? Рік за роком вони більш прогресивні, ніж всі їхні конкуренти. А адже це просто комп'ютерна компанія, яких багато. У них такий же доступ до талантів, ті ж агентства, ті ж консультанти, ті ж засоби інформації. Тоді чому вони здаються нам настільки іншими? Чому Мартін Лютер Кінг очолив Рух за громадянські права? І чому саме брати Райт змогли першими зробити контрольований пілотований політ?

Найбільш популярні лекції всіх часів на конференції TED. самовдосконалення@Rozvyvaj_Sebe. 04
Брено Браун: Сила вразливості.

Ми всі відчуваємо себе вразливими і часом невпевненими, але це відчуття можна перетворити на можливість для зростання. Дослідник Брено Браун багато років вивчає людські відносини, і вона прийшла до цікавих висновків. У блискучому і дотепному виступі вона розповідає про те, що люди щасливіші, коли перестають боротися зі своєю вразливістю і просто вірять в те, що гідні любові і прийняття.

Джилл Болт Тейлор: Дивовижний удар прозріння.

Дослідник Джил Боулт Тейлор описує роботу мозку і свій досвід перенесення великого інсульту. Це одне з найбільш емоційних виступів на TED. Йдеться про самосвідомість, передсмертні переживання і найголовніше про те, що всі ми - енергетичні істоти, пов'язані з навколишньою енергією і один з одним. Дивовижна лекція.

Тоні Роббінс: Чому ми робимо те, що робимо.

Що мотивує вас і змушує робити те, що ви робите? Що рухає вами сьогодні? Тоні Роббінс стверджує, що "емоції - це невидима внутрішня сила". Кожен може володіти видатним розумом і інтелектом, але саме емоції створюють різницю в якості нашого життя.

Ден Пінк: Загадки мотивації.

Аналітик кар'єрного росту Ден Пінк досліджує таємниці мотивації, починаючи з факту, відомого вченим, але не менеджерам: традиційна ідея винагороди не настільки ефективна, як нам здається. Прислухайтеся до повчальних історій і можливих перспектив.

Пранав Містрі: Захоплюючий потенціал технології Шостого почуття.

Пранав Містрі на конференції Tedindia демонструє кілька пристроїв, що дозволяють практично об'єднати фізичний і електронний світ, в тому числі і пристрій "Шостого почуття", а також ноутбук на папері. У сесії питань і відповідей Містрі каже, що він відкриє вихідний код "Шостого почуття", щоб відкрити його можливості всім.

Кемерон Рассел: Зовнішність не головне. Повірте мені, я модель.

Кемерон Расселл визнає, що вона виграла "генетичну лотерею", будучи високою і красивою моделлю нижньої білизни. Але не судіть її по зовнішності. У цьому безстрашному виступі, вона критично дивиться на індустрію, яка змусила її виглядати вкрай спокусливо в 16- річному віці.

Сьюзан Кейн: Сила інтровертів.

У суспільстві, де товариськість і розкутість цінується понад усе, бути інтровертом - важко і навіть ганебно. Однак Сьюзан Кейн в своїй надихаючої лекції стверджує, що інтроверти дарують світу свої дивовижні таланти і здібності, і їх потрібно підтримувати і цінувати.

Памела Мейер: Як розпізнати брехуна.

Кожен день ми стикаємося з брехнею від 10 до 200 разів, і ознаки, за якими її можна розпізнати, можуть бути ледь помітні і важкі для розуміння. Памела Мейер, автор книги "Розпізнавання брехні", розкриває поведінку і " гарячі точки ", за якими підготовлені люди можуть розпізнати обман. Вона стверджує, що чесність - це цінність, яку варто оберігати.

Шон Ахор (Shawn Achor: Щастя допомагає краще працювати.

Ми думаємо, що для щастя нам потрібно багато працювати, але, може бути, все навпаки? У цій динамічній і веселій лекції психолог Шон Ахор доводить, що щастя надихає нас працювати і сприяє продуктивності.

Девід Галло: Підводні чудеса.

Ми поринемо в глибокі безодні моря. Всі, хто мав чарівну можливість зробити це, знають, що через дві з половиною години після початку занурення настає по-справжньому темний світ. В ілюмінаторі з'являються найбільш таємничі істоти, яких не можна описати.

Ден Гілберт: Дивовижна наука про щастя.

Ден Гілберт, автор книги "Спотикаючись об щастя", заперечує тезу, згідно з якою ми нещасливі тоді, коли не отримуємо того, чого хочемо. Наша "психоімунна система" дозволяє нам відчувати себе щасливими навіть тоді, коли речі йдуть не так, як ми задумали.

Джуліан Трежер: Як говорити так, щоб люди хотіли слухати.

Всі хочуть, щоб їх не просто слухали, але й чули. Експерт по звуку Джуліан Трежер називає 7 смертних гріхів спілкування, від яких варто позбутися, і дає поради, як говорити з іншими людьми, щоб вони вірили у все, що ви їм скажете. Зверніть увагу на щирість, автентичність (бути собою), чесність і любов.

Елізабет Гілберт: Ваш невловимий творчий геній.

Письменниця Елізабет Гілберт розмірковує про завищені очікування стосовно творчих людей і геніїв. Вона ділиться ідеєю про те, що не людина є генієм, а у кожної людини є свій геній. Це смішний, приватний і дивно хвилюючий виступ. Девід Блейн: Як я затамував подих на 17 хвилин.

У виключно персональній манері маг-чарівник і трюкач Девід Блейн описує труднощі на шляху до того, щоб затримати дихання під водою на 17 хвилин - світовий рекорд (всього на дві хвилини коротше самої розповіді) - і що означає для нього його робота. Попередження: НЕ намагайтеся повторити в домашніх умовах.

Кейт Баррі: Магія мозку.

На початку Кейт Баррі показує, як наш розум може обдурити наше тіло - цей виверт діє навіть при перегляді відеозапису. Потім він залучає аудиторію в демонстрацію приголомшливих, і навіть злегка небезпечних, психологічних трюків.

Келлі МакГонігал: Як перетворити стрес в друга?

Стрес. Через нього серце б'ється частіше, дихання частішає, а на лобі виступає піт. У той час як стрес перетворився в найлютішого ворога здоров'я, нові дослідження стверджують, що стрес не є небезпечним, якщо повірити в це. Психолог Келлі МакГонігал закликає нас змінити ставлення до стресу і пропонує давно забутий спосіб боротьби зі стресом - спілкування.